I Wielki Test Wiedzy o Elblągu

  • 03.10.2019, 10:14
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
spot_test.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Interesujesz się Elblągiem? Znasz jego historię i wiesz, co dzieje się w nim teraz? To wydarzenie jest stworzone dla Ciebie! I Wielki Test Wiedzy o Elblągu już 16 października! Do wygrania nawet 3 000 złotych! Nie czekaj - zapisz się już dziś.

I Wielki Test Wiedzy o Elblągu odbędzie się 16 października o godz. 18:00 w elbląskim kinie Światowid. Na uczestników będzie czekało 60 pytań dotyczących Elbląga oraz nagrody o łącznej wartości 6 tysięcy złotych.

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 3 tys. zł (ufundowaną przez prezydenta Elbląga), zdobywca drugiego miejsca nagrodę rzeczową w wysokości 1000 zł (ufundowaną przez Radę Miejską w Elblągu), a laureat trzeciego miejsca – nagrodę finansową 500 zł. Na najlepszego internautę czeka z kolei 1000 zł. Dla osób, które zajmą miejsca od 1 do 10 przewidzieliśmy także nagrody rzeczowe.  

Zapisy do udziału już ruszyły, można zgłaszać się mailowo pod adresem [email protected] lub telefonicznie pod nr 55 235 39 76 (od poniedziałku  do piątku w godz. 9-16) do 14 października lub do wykorzystania limitu 300 miejsc. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu, który ułatwi kontakt. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny do pobrania poniżej. 

Organizatorami I Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu są: Telewizja Truso.tv, Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl i Centrum Spotkań Europejskich "Światowid". Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: prezydent Elbląga Witold Wróblewski, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Elblągu Antoni Czyżyk.

Sponsorami I Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu są firmy: DeltaOPEGiEKA oraz Schmid Energy Solutions.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe