Ratowali tonących, ćwiczyli reanimację i uczyli się reagować. Tak wyglądała lekcja bezpieczeństwa w Elblągu [WIDEO]
Jak bezpiecznie spędzić wakacje i jak reagować w sytuacjach zagrożenia? Tego uczyli się uczniowie elbląskich szkół podstawowych podczas akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo w lecie”, która odbyła się w Przystani Grupy Wodnej w Elblągu.
23.06.2026 12:05