Powrót do szkoły – co należy kupić dziecku?

  • 12.08.2019, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Powrót do szkoły – co należy kupić dziecku?
Wrzesień oznacza początek roku szkolnego oraz związane z tym wydarzeniem zakupy szkolne. Dziś szkolna wyprawka obejmuje znacznie więcej rzeczy niż tylko podręczniki szkolne i zeszyty, a także kredki, piórnik czy tornister. Oprócz podstawowych rzeczy każde dziecko powinno mieć jeszcze kilka innych przydatnych rzeczy, m.in. plecaki na wycieczki, śniadaniówki i bidony na napoje, komplety wygodnych ubrań, wygodne buty na co dzień oraz kapcie szkolne, a także zabawki edukacyjne.

Dziecięce plecaki pełne skarbów

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego i przedszkolnego dla najmłodszych dzieci przygotowano specjalną kolekcję mini plecaków. Małe dzieci mogą wzorem starszego rodzeństwa iść do przedszkola z własnym plecakiem. Mini plecak przyda się także na wycieczki. W ofercie 51015kids.eu  dostępne są różne mini plecaki w zachwycających, wyrazistych kolorach. Plecak chłopięcy -potworek nawiązuje stylistyką do popularnej bajki, a plecak Spiderman jest prawdziwym hitem od kilku lat. Z myślą o najmłodszych zaprojektowano również plecaki z serii Little animal inspirowane zwierzętami. Wybór odpowiedniego modelu plecaka to ogromna frajda, szczególnie dla dziewczynek, które uwielbiają zakupy.

Piórniki dla najmłodszych

Różnorodne piórniki stanowią dumę niejednego dziecka, które właśnie rozpoczyna swoją przygodę ze szkołą. Dzieci z radością demonstrują swoje piórniki i zgromadzone w nich przybory do pisania. A kolekcja jest wyjątkowo bogata: do wyboru mamy piórniki-tuba, piórniki - saszetki, a także okrągłe i owalne płaskie oraz dwukomorowe piórniki z różnych kolekcji: Gwiezdne wojny, Avengers, Psi Patrol, Spiderman, Auta oraz Myszka Minnie i jednorożec, a także kilka innych.

Zabawki edukacyjne - gry planszowe i zestawy kreatywne

Zanim na dobre rozpoczniemy rok szkolny można przygotować dziecko do nauki poprzez zabawę. Rozmaite zabawki edukacyjne, m.in. klocki do budowania różnych konstrukcji i pojazdów Cobi, kreatywne zestawy z serii Playdoll lub Oonies, kolorowe rzepy, gry planszowe m.in. Bezpieczna droga, Poznaję literki czy Od Helu do Wawelu, a także gry na spostrzegawczość i refleks oraz kreatywność – to tylko kilka propozycji do wspaniałej zabawy.

Podręczne śniadaniówki, bidony i termosy

Większość dzieci spędza w szkole co najmniej kilka godzin, dlatego należy wyposażyć je również w tzw. śniadaniówkę oraz bidon, kubek ze słomką lub termos na ciepłe napoje. Kolorowe śniadaniówki dla najmłodszych są niezwykle kolorowe. Nawiązują do znanych bajek, tj. Psi Patrol, Avengers, Auta czy Myszka Minnie. Praktyczne i lekkie termosy w ergonomicznych kształtach zabezpieczono specjalną powłoką, ozdobiono zabawnymi rysunkami, m.in. krokodylkiem. Mają różne pojemności - od 250 ml do 500 ml i charakteryzują się dużą odpornością na działanie wysokiej temperatury. Ponadto są wolne od szkodliwych substancji - ftalanów i bisfenolu A. Można w nich przechowywać gorące lub zimne napoje, a zachowają właściwą temperaturę nawet przez 12 godzin. Każdy termos posiada zawór zapobiegający przeciekaniu, który działa na przycisk.

Grupa Tipmedia
Materiał partnera
Podziel się: