Ściągnij swoje ukochane piosenki z YouTube w formacie MP3.

  • 14.03.2019, 18:00
  • Grupa Tipmedia
Ściągnij swoje ukochane piosenki z YouTube w formacie MP3.
Codziennie słuchamy i oglądamy mnóstwo materiałów za pomocą popularnej strony YouTube, która udostępnia nam taką możliwość. Niektóre z filmów są dostępne tylko tam i nigdzie indziej. Nie zawsze jednak mamy dostęp do Internetu, aby cieszyć się nimi nawet poza domem. Dane komórkowe szwankują albo po prostu nie chcemy ich zużywać w razie, gdyby przydały się na coś ważnego później. Czy w takiej sytuacji istnieje możliwość pobrania naszych ulubionych materiałów na nasz telefon komórkowy i słuchania ich gdziekolwiek jesteśmy?

 

Pobieranie muzyki z YouTube w formie mp3.

Na czym w ogóle polega taki przetwornik mp3 z YouTube? Ano na tym, abyśmy bez problemu mogli przeprowadzić konwertowanie jakiegoś materiału do formatu mp3, aby możliwe było słuchanie go bez dostępu do Internetu, bez używania danych w telefonie, gdziekolwiek jesteśmy. To bardzo proste działanie, a potrafi wiele nam usprawnić. Kiedy tylko mamy na to ochotę - możemy wrócić w pamięci telefonu lub komputera do naszego ulubionego materiału w formie mp3 i po prostu go wysłuchać.

Internet oferuje bardzo wiele stron, które umożliwiają takie pobieranie. Skąd mamy wiedzieć, które są najlepsze i na których się skupić podczas wyboru, co brać pod uwagę? Przede wszystkim - po prostu zdecydujmy się na taką, która umożliwia nam najwięcej funkcji, które są dla nas istotne. Jeśli zależy nam akurat na pliku mp3, a nie na jakichś innych, możemy wybrać najprostszy serwis, który nam to po prostu zamieni. Niektóre z nich oferują również ściąganie nie tylko z YouTube, ale także z innych stron - jeśli na tym nam zależy, wiemy, że chcemy szukać właśnie takich. Tak naprawdę w kwestii ściągania muzyki z YouTube to stron mamy do wyboru, do koloru.

Gdzie warto ściągać mp3 z YouTube?

Można skorzystać między innymi ze strony https://adconnect.pl/mp3, która w bardzo prosty sposób przeprowadzi każdego nowicjusza przez ten nieskomplikowany proces. W specjalnym miejscu na stronie wystarczy wkleić link z YouTube albo wpisać tytuł filmu, czy wykonawcę, którego piosenkę chcemy mieć na swoim telefonie i wyszukać. W ten sposób pojawi nam się okienko z filmem z YouTube i wtedy pojawiają się nam dwie możliwości - możemy albo ściągnąć materiał w formacie mp3 albo pobrać oryginalny filmik, aby cieszyć się nie tylko dźwiękiem, ale także obrazem. I gotowe! Proste, prawda? Żadnych ukrytych opłat, wyłudzania danych, podawania numeru telefonu. Wszystko w przystępny, legalny sposób.

Czy ściąganie filmów z YouTube na format mp3 jest w ogóle legalne?

Tak, jest legalne, jeśli są spełnione pewne warunki, których absolutnie nie wolno nam ignorować, jeśli nie chcemy zapłacić wysokiej grzywny. Jest to czyjś autorski pomysł więc od początku chroniony jest prawem autorskim. Można nam pobrać ten filmik, ponieważ ten ktoś go upublicznił, czyli wyraził zgodę na to, co będzie się z nim dalej działo. Mimo wszystko, w żadnym wypadku, nie wolno jest nam go rozpowszechniać lub wykorzystywać w celach komercyjnych np. pobierając za jego wyświetlanie pieniędzy. Jest to po prostu surowo zakazane. W innym przypadku - pozostaje nam cieszyć się swoją nową muzyką lub filmem w formacie mp3. Miłego słuchania!

Grupa Tipmedia
Podziel się: