Półki do regału metalowego - dodatkowe ale istotne wyposażenie biurowe lub magazynowe

  • 23.09.2021, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Półki do regału metalowego - dodatkowe ale istotne wyposażenie biurowe…
Regały metalowe świetnie sprawdzają się w warsztatach, halach produkcyjnych oraz magazynach i sklepach. To poręczne, wygodne meble, na których mogą być składowane przedmioty o różnych gabarytach i ciężarze. Jednak najczęściej wykorzystuje się je do uporządkowania przestrzeni z rzeczy o większym rozmiarze i wadze.

 

Czym się charakteryzują się metalowe regały półkowe?

Przede wszystkim są solidnie wykonane, a szeroki wybór nośności półek, ich szerokości i głębokości daje ogromne spectrum możliwości. Regałów nie trzeba mocować do ściany, są one wystarczająco stabilne, by nie przewrócić się pod ciężarem magazynowanego asortymentu. Regały można ustawiać pojedynczo lub modułowo, dzięki czemu można maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń..

Jak wybrać odpowiednie półki do regału metalowego

Regały metalowe charakteryzuje duża wytrzymałość, trwałość i solidność. Przeważnie składają się ze stelaża na nóżkach oraz z różnej ilości półek, dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta. Odpowiednia grubość stali i konstrukcja regału zapobiega odkształceniom i wyginaniu się półek. W tego typu meblach stosuje się półki wykonane z płyt wiórowych lub ze stali nierdzewnej.

Oba warianty nadają się do magazynowania ciężkich przedmiotów, jednak należy mieć na uwadze, że płyta wiórowa pochłania wilgoć, więc sprawdzi się wyłącznie w pomieszczeniach suchych. Półki stalowe zaś są bardziej uniwersalne i wykorzystywać je można w niemal każdym środowisku. Warto zwrócić też uwagę na to, że suma obciążeń wszystkich półek regału nie może przekraczać maksymalnego udźwigu całego mebla. Aby półki do regału metalowego były odpowiednio dopasowane do całego mebla należy wziąć dokładne wymiary, półki muszą być dobrze osadzone, nie kiwać się, a jednocześnie ich atutem jest łatwy demontaż.

Półki do regału metalowego od Lobby Sklep

Pracownicy Lobby Sklep to profesjonaliści o wieloletnim doświadczeniu. Dysponują asortymentem pochodzącym od najlepszych producentów w Polsce, co daje gwarancję wysokiej jakości mebli. Dbałość o szczegóły, takich jak zamki czy zawiasy to kolejne atuty mebli metalowych. Nie bez znaczenia jest również atrakcyjna cena, dzięki której zarówno klient indywidualny jak i większe przedsiębiorstwa mogą bez problemu niewielkim kosztem zaaranżować swoja przestrzeń. Estetyczne i ergonomiczne regały to nie tylko szkielet ale też półki do regału metalowego tworzące z meblem spójną całość.

 

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: