Kiedy warto zlecić mycie okien specjalistom?

  • 28.04.2021, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Kiedy warto zlecić mycie okien specjalistom?

Mycie okien to czynność, za którą mało kto przepada, a która jest koniecznością i to nie tylko przed świętami, ale na bieżąco. Zabrudzone i zakurzone okna oraz nieestetycznie wyglądające ramy lub parapety, nie dodadzą uroku budynkowi – zwłaszcza jeżeli zajmują dużą część ściany celem zapewnienia odpowiedniego nasłonecznienia wnętrzom. Jednak to nie tylko kwestia braku chęci czy czasu. Niektóre okna są po prostu trudne do doczyszczenia ze względu na dużą powierzchnię, niewygodne umiejscowienie lub stopień zabrudzenia, z którym zwykłe środki czystości mogą sobie nie poradzić.

Usługi sprzątające – kiedy zlecić mycie okien profesjonalistom?

Decyzja o tym, by profesjonalna firma zajęła się oknami, to doskonały pomysł przed świętami, kiedy ma się dużo pracy lub przed większą rodzinną uroczystością, jak np. chrzciny. W przypadku firm, sklepów, lokali wielkopowierzchniowych – zdecydowanie się na usługi sprzątające to czasem wręcz konieczność. Witryny sklepowe lub okna o dużej powierzchni czy umiejscowione w sposób utrudniający dostanie się do wszystkich zakamarków z pewnością tylko zyskają na idealnym wyglądzie, gdy zajmie się nimi profesjonalna firma. 

Czyste i zadbane okna są wizytówką domu lub punktu usługowego – zwłaszcza gdy znajdują się przy ulicy. Brudne szyby mogą odstraszyć potencjalnych klientów i znacznie obniżyć wizualną wartość lokalu. Mocno zabrudzone okna, z którymi ciężko dać sobie radę, to również powód, by zlecić ich mycie i doczyszczanie profesjonalistom tj. Przemex, czyli profesjonalna firma sprzątająca. Lublin i okolice to region, w którym świadczą oni swoje usługi. Koniecznością natomiast jest zlecenie firmie mycie okien po remoncie. Ślady po farbach, trudne do domycia smugi, brudne ramy i parapety to sytuacja normalna po remoncie - warto sobie pomóc, korzystając z usług specjalistów.

Bez względu na to, czy zleca się mycie okien we własnym domu czy w firmie, zawsze będzie to dobra decyzja pozwalająca na zaoszczędzenie czasu, który można wykorzystać w inny sposób. 

Jak firma sprzątająca Lublin zadba o twoje okna?

Usługi sprzątające świadczone przez Przemex z Lublina to realizacje na najwyższym poziomie. Ta istniejąca na rynku od lat firma dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz specjalistyczną chemią czyszczącą. Detergenty i środki myjące to atestowane preparaty, sprawdzone i skuteczne w przypadku każdego rodzaju zabrudzeń. Jeśli chodzi o okna, firma zajmuje się nie tylko myciem okien i polerowaniem szyb, ale również doczyszczaniem ram okiennych drewnianych, plastikowych, PCV i aluminiowych oraz parapetów zewnętrznych i wewnętrznych wykonanych z różnych materiałów. Z pewnością poradzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami, jakich nie mielibyśmy szans doczyścić własnoręcznie i przy pomocy popularnych detergentów, którymi myjemy okna na co dzień.

Mycie okien w budynkach użyteczności publicznej

Mycie okien w dużych budynkach, gdzie panuje wzmożony ruch, nie należy do zadań łatwych. Wszędzie, gdzie ma się do czynienia z dużą ilością okien i gdzie ważne jest utrzymanie ich w czystości, warto od czasu do czasu zlecić ich mycie firmie świadczącej usługi sprzątające. Będą one niezbędne w szpitalach, szkołach, obiektach sportowych, galeriach handlowych, hotelach. Polegając na profesjonalistach łatwiej poradzić sobie z zachowaniem koniecznej czystości!

PRZEMEX to firma sprzątająca zatrudniająca zespół fachowców. Dysponuje ona odpowiednim sprzętem i jest nastawiona na potrzeby indywidualnego klienta. Ponieważ czynności takie, jak mycie okien, mogą przeszkadzać w godzinach pracy firm, dlatego bierze pod uwagę mniej typowe godziny sprzątania lub weekendy. Istnieje możliwość stałej współpracy, ponieważ oprócz okien Przemex zajmuje się także szeroko rozumianymi usługami sprzątającymi (kostka brukowa, tereny zielone, sprzątanie po remoncie itp.). Warto wypróbować jakość świadczonych przez Przemex usług choć raz, aby przekonać się , jak dokładnie i profesjonalnie wygląda sprzątanie z odpowiednim sprzętem i wyszkolonymi pracownikami. 

Spróbuj – mycie okien z pewnością nigdy nie było tak łatwe i dokładne jak z firmą sprzątającą PRZEMEX z Lublina!

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: