Kosmetyki do gabinetu - w trosce o profesjonalne podejście do klienta

  • 06.08.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Kosmetyki do gabinetu - w trosce o profesjonalne podejście do klienta
Już dawno minęły czasy, kiedy do zabiegów w gabinecie kosmetycznym stosowano ogólnodostępne produkty, które można nabyć w każdej drogerii. W dobie tak dużej konkurencji trzeba umieć przyciągnąć klienta, sprawić by poczuł się wyjątkowo i z przyjemnością powrócił. Jak to osiągnąć? Oczywiście poprzez najwyższe standardy swojej pracy i… ekskluzywne kosmetyki!

Oryginalne receptury i znacznie więcej

Klienci poszukują gabinetów, w których dobrze się czują, mogą się odprężyć i w pełni zrelaksować, ale też takich, gdzie otrzymają coś szczególnego. Czasem nawet najmniejsze drobiazgi mają wpływ na renomę salonu kosmetycznego. Najbardziej cenione i popularne gabinety korzystają z produktów, dzięki którym mogą stworzyć coś jedynego w swoim rodzaju. Wybierając kosmetyki do swojej oferty warto zdecydować się na nieprzeciętność. Kosmetyki o innowacyjnej, oryginalnej recepturze, które nie są dostępne dla każdego do kupienia w sklepie, na pewno wzbudzą zainteresowanie klienta. Liczą się nowatorskie koncepcje - składniki, konsystencje, zapachy!

Jednocześnie trzeba pamiętać, że to wszystko, co stanowi o ich niezwykłości, musi iść w parze z jakością. Kosmetyki używane w salonie powinny pochodzić od sprawdzonego i doświadczonego producenta, który może zagwarantować bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami niezależnych instytutów oceny. Bardzo zachęcającym rozwiązaniem są też kosmetyki, które można wykorzystać podczas zabiegów z użyciem specjalistycznego sprzętu, a potem kontynuować ich stosowania w domu dla jeszcze lepszych efektów.

Kosmetyki do gabinetu PHYRIS

PHYRIS to niemieckie kosmetyki, które tworzone są na bazie łagodzącej wody termalnej z Galzignano we Włoszech. Rezultaty zabiegów z użyciem tych kosmetyków przekonują nawet najbardziej wymagających klientów. Marka PHYRIS może pochwalić się 70-letnią tradycją i obecnością swoich kosmetyków w 70 krajach, a także nowoczesnym laboratorium i produkcją w Bawarii. Kosmetyki do gabinetu PHYRIS świetnie sprawdzają się między innymi w masażu liftingującym twarzy, szyi i dekoltu. Specjalne rytuały z użyciem tych wysokiej jakości produktów są bardzo przyjemne i dają świetne efekty – sprawdź tutaj. Kosmetyki PHYRIS stanowią też atrakcyjny detal do sprzedaży w swoim salonie. Charakterystyczne cechy produktów: unikalny i bogaty skład, bezpieczeństwo stosowania (produkty nieuczulające), kompatybilność z urządzeniami zabiegowymi (mezoterapia, RF, mikrodermabrazja, ultradźwięki), spójność kosmetyków w jednej linii, wysoka wydajność.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: