Fit Apetit - dieta pudełkowa, szyta na miarę Twoich potrzeb!

  • 08.02.2021, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Fit Apetit - dieta pudełkowa, szyta na miarę Twoich potrzeb!
Chcesz jeść zdrowo, a jednocześnie smacznie? Rusz zatem w podróż po wybornych smakach, okraszonych apetycznymi armatami, prosto z cateringu dietetycznego! Fit Aprtit gwarantuje prawdziwe tournee po rozmaitych kuchniach, z różnych zakątków świata! Od francuskiej wykwintności po kwintesencje orientu! Przekonaj się, że dieta może być niezwykle ekscytująca i ciesz się jedzeniem bez wyrzutów sumienia. Taka podróż to codziennie nowa przygoda ze smakami i aromatami, które raz przeniosą Cię nad sycylijskie słońce, a innym razem zafundują meksykańską sjestę. To wszystko zamknięte w pudełkach, które mogą zostać dostarczone, gdzie tylko zechcesz!

Jedzenie pudełkowe - dla kogo?

Dieta pudełkowa Wrocław z dostawą to przede wszystkim, duża wygoda. Pozwala zaoszczędzić sporo czasu i energii, jakie należało, by zainwestować w przygotowywanie posiłków i robienie zakupów. Dzięki temu, możesz każdego dnia zaznać nieco wakacji od tej części obowiązku, jakim jest gotowanie. Jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich osób zabieganych i zapracowanych, którzy większość dnia spędzają poza domem. Jest też wyjściem z sytuacji, dla tych, którzy po prostu nie lubią, czy też nie umieją gotować. Jedzenie pudełkowe świetnie sprawdza się w podróży, w pracy, szkole i uczelni, gdzie często zdarza się jeść  w pośpiechu i byle jak. Dzięki wcześniej wybranej diecie pudełkowej, można mieć pewność, że je się zdrowo, a dodatkowo cieszyć się niebanalnymi i niemonotonnymi smakami. Catering dietetyczny, to też doskonałe rozwiązanie, dla osób, które potrzebują profesjonalnego wsparcia w odchudzaniu lub budowaniu formy. Każdemu, bez względu na cel, dostarczy niezbędnych składników odżywczych, zapewniając zdrową dawkę energii! 

Fit Apetit - menu cateringu pudełkowego:

Bogata oferta firmy, to propozycja szyta na miarę różnorodnych potrzeb. W propozycjach znajduje się menu oparte na diecie standardowej, redukcyjnej, a także programy dla wegan oraz specjalistyczne zestawy dla osób trenujących oraz zmagających się z nietolerancjami pokarmowymi np. na gluten, czy laktozę.

Dla osób walczących z nadprogramowymi kilogramami, które pragną chudnąć skutecznie i zdrowo, szczególnie poleca się dietę pudełkową: Slim Fit, Low Carb lub Kato Power. Każda z nich skonstruowana została tak, by dostarczyć syte posiłki, które podkręcą pracę metabolizmy i zagwarantują spadek masy ciała i dobre samopoczucie. Dla osób regularnie trenujących przygotowana została dieta pudełkowa Sport, dostarczająca optymalną ilość makro i mikroskładników. Z pewnością wspomoże budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej. Catering dietetyczny z dostawą Fit Apetit, wychodzi również na przeciw specjalistycznym potrzebom! Posiad rozwiązania, które będą bezpieczne dla osób z takimi schorzeniami, jak Hashimoto, celiakia, czy cukrzyca. Nie zapomina, o tych którzy starają się unikać mięsa, dla których posiada w ofercie dietę Veagn! Jej urozmaicone menu, z łatwością udowadnia, że dieta wegańska nie musi być nudna i monotonna. Prawdziwą perełką w ofercie

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: