Jakie korzyści dla przedsiębiorców ma korzystanie z platformy logistycznej kurierovo.pl?

  • 31.07.2020, 16:00
  • Grupa Tipmedia
Jakie korzyści dla przedsiębiorców ma korzystanie z platformy logistycznej…
Większość przedsiębiorców nie wyobraża sobie sprawnego funkcjonowania firmy bez możliwości korzystania z usług kurierskich. Jeśli Ty również należysz do tego grona, to koniecznie powinieneś sprawdzić możliwości platformy logistycznej kurierovo.pl. Dzięki operatorowi logistycznemu będziesz mógł realizować wysyłki jeszcze szybciej i taniej.

Dlaczego warto korzystać z platformy logistycznej?

Kurierovo.pl nie jest firmą kurierską, a operatorem, który daje możliwość wysyłki za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej. Zastanawiasz się pewnie, po co w takim razie masz korzystać z usług pośrednika, skoro możesz sam podpisać umowę z firmą kurierską. Pamiętaj tylko, że rynek przesyłek kurierskich zmienia się bardzo dynamicznie. Warunki, jakie wynegocjujesz teraz, za pół roku mogą być gorsze niż w przypadku konkurencyjnych firm. I co wtedy? Podpiszesz kolejną umowę z następną firmą? I tak w kółko? Oczywiście są przedsiębiorcy, którzy postępują w ten sposób. Z drugiej strony jest to strata czasu potrzebnego na analizę ofert i załatwianie niezbędnych formalności.

Zamiast tonąć w papierach i rozpisywać na kartce stawki cenowe poszczególnych firm kurierskich, skorzystaj z platformy logistycznej kurierovo.pl. Operator logistyczny może zaoferować Ci wysyłkę dokumentów, paczki lub palety za pośrednictwem jednej z kilkunastu firm kurierskich. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie kurierovo.pl, a będziesz mógł w wygodny sposób zarządzać swoimi przesyłkami. To bardzo istotne z logistycznego punktu widzenia. Dla firm, które prowadzą sprzedaż wysyłkową, kluczem do sukcesu jest właściwe kolejkowanie wysyłek i ich sprawna organizacja. Dzięki platformie logistycznej kurierovo.pl będziesz mógł zapewnić swoim klientom szybką i bezproblemową dostawę towarów. To stanie się kolejnym atutem Twojej oferty.

Ale to nie wszystko! Korzystając z platformy logistycznej kurierovo.pl, możesz wysyłać przesyłki za pośrednictwem dowolnie wybranej firmy kurierskiej. Dzięki temu jesteś w stanie na bieżąco weryfikować koszt wysyłki u danego kuriera i wybierać najkorzystniejszą opcję. Pamiętaj, że koszt przesyłki to ważna karta przetargowa w walce o klienta. Kupujący zwracają uwagę nie tylko na cenę produktu, ale także na koszt wysyłki. Możesz mieć nieco wyższe ceny od konkurencji, a jednak wygrasz z nimi, oferując bardzo tanią wysyłkę towaru.

Na jakie promocje mogą liczyć firmy korzystające z kurierovo.pl?

Zastanawiasz się, jaka jest różnica pomiędzy osobami prywatnymi a przedsiębiorcami korzystającymi z oferty platformy Kurierovo. Na stronie kurierovo.pl możesz w prosty sposób wycenić koszt nadania jednej lub wielu przesyłek. Jeśli jednak w Twojej firmie liczba wysyłek w miesiącu przekracza 20 sztuk, to będziesz mógł liczyć na preferencyjne warunki. Dla przedsiębiorców wysyłających dużo i często kurierovo.pl przygotowało specjalne plany. Jak łatwo się domyślić takie firmy mogą liczyć na indywidualne stawki i rabaty od standardowych cen. Reasumując, jeśli wysyłasz dużo przez kurierovo.pl, to masz szansę płacić mniej!

Operator logistyczny kurierovo.pl oferuje zarówno przesyłki krajowe, jak i zagraniczne. Ponadto na terenie Warszawy została uruchomiona usługa dostarczania przesyłek lokalnych. Wysyłasz coś w obrębie Warszawy? Zatem Twoja przesyłka może dotrzeć do adresata nawet w ciągu 2 godzin. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://www.kurierovo.pl/.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: