Rozwijaj swój biznes z Akademią Truso Media

  • 26.04.2021, 14:30
  • Redakcja Truso.tv
Rozwijaj swój biznes z Akademią Truso Media
Wyobraź sobie miejsce, w którym otrzymasz bezpłatne porady dotyczące porad marketingowych, prowadzenia mediów społecznościowych czy promocji Twojej firmy na lokalnym rynku. Ale to nie wszystko… na zamkniętej grupie Rozwijamy Lokalne Firmy – Akademia Truso Media dedykowanej przedsiębiorcom nie tylko znajdziesz informacje na temat marketingu i promocji, ale będziesz mógł wziąć udział w dyskusji na nurtujący Cię temat.

Grupa Rozwijamy Lokalne Firmy – Akademia Truso Media powstała z myślą o elbląskich przedsiębiorcach, którzy w tych trudnych czasach borykają się z trudnością i brakiem wiedzy na temat skutecznych form promocji. Profil Truso Media jak również nasza zamknięta grupa to centrum bezpłatnych i sprawdzonych informacji w zakresie szeroko rozumianego marketingu i mediów społecznościowych. Truso Media to zespół specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie reklamy, promocji i wizerunku. Wiemy co zrobić, jakie działania podjąć, żeby nie przepalić budżetu i nie popełnić błędów, które my popełniliśmy.

Jeżeli są Ci obce takie pojęcia jak: SEO, zasięg organiczny, targetowanie, algorytm, content – nie martw się! Wszystko dokładnie wyjaśnimy w przejrzysty sposób, tak abyś mógł to przełożyć na działania Twojej firmy.

Grupa sprzyja również dzieleniem się kontaktami, wymianą informacji, dyskusją na wybrane tematy czy opisaniem w kilku zdaniach swojej działalności. A nasz zespół może w szybki sposób pomóc rozwiązać Twój marketingowy problem.

Chcemy, żeby członkowie grupy mieli realny wpływ na informacje jakie będziemy publikować. Pozwoli to nam zmaksymalizować treści, aby każdy kto chce skorzystał z nowej wiedzy
i rozwiązań. W przyszłości chcemy umieszczać bezpłatne pakiety edukacyjne, których bazą będą webinary czy krótkie live szkoleniowe.

Będąc członkiem Akademii Truso Media będziesz mógł korzystać ze specjalnych rabatów na dostępne u nas formy reklamy: artykuły, posty, produkcje reklamowe, grafika i wiele innych.

Brzmi zachęcająco? Nie czekaj, dołącz do nas, to nic nie kosztuje.

 

---- autopromocja ----

Redakcja Truso.tv

Podziel się:Pozostałe