Rozmowa dnia - Arkadiusz Jachimowicz (prezes ESWIP)

  • 09.02.2021, 11:41 (aktualizacja 09.02.2021, 11:48)
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
rozmowa-dnia-jachimowicz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

W trudnych czasach nieoceniona okazuje się pomoc sąsiadów. Bo na kogo może liczyć samotna osoba starsza czy niepełnosprawna, gdy zabraknie rodziny? Trzeba zrobić zakupy, posprzątać, wymienić żarówkę czy naprawić kran… Dla takich opiekuńczych sąsiadów rusza w Elblągu akcja „pomoc sąsiedzka” z funduszu grantowego. Jak pozyskać pieniądze na pomoc sąsiadowi? Między innymi o tym rozmawiamy z Arkadiuszem Jachimowiczem - prezesem ESWIP.

 

 

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mariusz Lewandwoski
Mariusz Lewandwoski 10.02.2021, 16:04
O jak ładnie,,,,, a ile milionów przez te 25 lat straciliśmy wszyscy z tego powodu że miliony jakie ESWIP pozyskuje leżą na kontach bankowych z zerowym oprocentowaniem przy kilkuprocentowej inflacji ? Jakieś dwa może trzy miliony czy więcej ?

Pozostałe