Nagroda Prezydenta Elbląga 2019 - Marie-Claire Garreau i Jadwiga Hryniewicz (inne)

  • 06.01.2020, 18:30
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
inne_hryniewicz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nagroda Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego za rok 2019 w kategorii: inne. Nagrody przyznawane są za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz społeczności naszego miasta.

Marie-Claire Garreau ze Stowarzyszenia Oise-Elbląg w Compiegne i Jadwiga Hryniewicz ze Stowarzyszenia Elbląg-Oise w Elblągu. Stowarzyszenie Elbląg -Oise –działa od początku lat 90-tych. Jadwiga Hryniewicz, na co dzień wicedyrektor Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu, od lat wiceszefowa Stowarzyszenia Elbląg Oise w Elblągu , dzięki znajomości języka francuskiego jest znakomitym łącznikiem między obu miastami . Propaguję wiedzę o powojennej historii Elbląga , w tym na temat tzw. sprawy elbląskiej . Angażuje się w organizowanie współpracy szkół z Elbląga i Compiegne, dzięki jej staraniom kontakt nawiązały szkoły muzyczne i katolickie. Jest znakomitym propagatorem języka francuskiego. Laureaci konkursów językowych, przez Nią organizowanych, wyjeżdżali w nagrodę do Paryża, byli gośćmi Stowarzyszenia w Compiegne.

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe