Nagroda Prezydenta Elbląga 2019 - Ks. Edward Rysztowski (działalność społeczna)

  • 06.01.2020, 18:30
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
dzialalnosc_spoleczna_karan.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nagroda Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego za rok 2019 w kategorii: działalność społeczna. Nagrody przyznawane są za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz społeczności naszego miasta.

Ks. Edward Rysztowski pełni funkcję przewodniczącego elbląskiego oddziału Katolickiego Ruchu Antynarkotycznego KARAN od początku jego istnienia. Był inicjatorem utworzenia w Elblągu placówek pomagających osobom uzależnionym i ich rodzinom - świetlicy socjoterapeutycznej, poradni zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży oraz poradni terapii uzależnienia od substancji psychoaktywnych i ośrodka rehabilitacji dla osób z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych. Od 2019 roku KARAN prowadzi również poradnię leczenia uzależnień z oddziałem dziennym. Ks. Rysztowski w prowadzonych placówkach zgromadził specjalistyczną i wysoko wykwalifikowaną kadrę, sam również jest czynnie zaangażowany w pracę z osobami uzależnionymi jako specjalista terapii uzależnień.

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe