Nagroda Prezydenta Elbląga 2019 - Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej (działalność ekologiczna)

  • 06.01.2020, 18:30
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
dzialalnosc_ekologiczna_nowak.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nagroda Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego za rok 2019 w kategorii: działalność ekologiczna. Nagrody przyznawane są za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz społeczności naszego miasta.

Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej to jednostka Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Swoją codzienną działalnością, aktywnością swoich pracowników dba o walory przyrodnicze i krajobrazowe niezwykłego miejsca jakim jest Wysoczyzna Elbląska. Pracownicy instytucji prowadzą szeroko rozumianą edukację w zakresie ochrony środowiska i dziedzictwa przyrodniczego.

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe