Nagroda Prezydenta Elbląga 2019 - Ognisko Sportów Wodnych „FALA” (sport i turystyka)

  • 06.01.2020, 18:30
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
sport_i_turystyka_fala.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nagroda Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego za rok 2019 w kategorii: sport i turystyka. Nagrody przyznawane są za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz społeczności naszego miasta.

Ognisko Sportów Wodnych „FALA” aktywnie przyczynia się do rozwoju bazy turystycznej Elbląga. Od wielu lat systematycznie rozbudowuje i modernizuję przystań przy ul. Wybrzeże Gdańskie. Stowarzyszenie zrzesza około 40 członków, którzy z własnych środków m.in. zakupili i zamontowali dwa nowe pomosty. Biorąc udział w imprezach sportowych i rejsach członkowie „Fali promują Elbląg i nasz region. Za swoją działalność klub był wielokrotnie nagradzany m.in. tytułem „Przyjaznego Brzegu”.

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe