Nagroda Prezydenta Elbląga 2019 - Teresa Kubryń (działalność oświatowa i naukowa)

  • 06.01.2020, 18:30
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
dzialalnosc_oswiatowa_i_naukowa_kubryn.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nagroda Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego za rok 2019 w kategorii: działalność oświatowa i naukowa. Nagrody przyznawane są za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz społeczności naszego miasta.

Teresa Kubryń - od lat jest związana z elbląską edukacją – pracowała w różnych placówkach oświatowych, gdzie nauczała języka polskiego. Jest także wieloletnim pracownikiem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Instytutu Pedagogiczno – Językowego, a także starszego wykładowcy. Prowadzi zajęcia związane z językiem polskim i kulturą antyczną. To dzięki jej działaniom wykształci się młode pokolenie nauczycieli w pełni przygotowanych do pracy z dziećmi i młodzieżą, którzy będą mieli szansę uzyskać pracę w elbląskich placówkach oświatowych.

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe