Nagroda Prezydenta Elbląga 2019 - Elżbieta i Wojciech Minkiewiczowie (kultura i sztuka)

  • 06.01.2020, 18:30
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
kultura_i_sztuka_minkiewiczowie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nagroda Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego za rok 2019 w kategorii: kultura i sztuka. Nagrody przyznawane są za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz społeczności naszego miasta.

Elżbieta i Wojciech Minkiewiczowie – w 2011 stworzyli i prowadzili do 2018 roku Klub Muzyczny Mjazzga. W tym okresie Klub Mjazzga stał się jednym z najprężniej działających muzycznych klubów na północy Polski. Właściciele zbudowali markę rozpoznawalną nie tylko w Elblągu, ale także w całym kraju. W latach 2011-2018 w klubie odbyło się ponad pół tysiąca koncertów. Na scenie Mjazzgi gościli artyści muzyki m.in.: jazzowej, bluesowej, alternatywnej, funky, rockowej. Program wydarzeń Mjazzgi nie ograniczał się jedynie do wydarzeń muzycznych. Mjazzga stała się miejscem: wernisaży prac plastycznych, giełd płyt winylowych, slamów poetyckich, Grafataków (Nagroda Wydarzenie Roku 2018), projekcji filmów. Wojciech Minkiewicz nadal aktywnie włącza się w inicjowanie i organizowanie wydarzeń kulturalnych jako pracownik Galerii El i członek stowarzyszenia kulturalnego „Co Jest?”.

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe