Nagroda Prezydenta Elbląga 2019 - Anna Szyszka (ochrona zdrowia)

  • 06.01.2020, 18:30
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
ochrona_zdrowia_szyszka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nagroda Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego za rok 2019 w kategorii: ochrona zdrowia. Nagrody przyznawane są za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz społeczności naszego miasta.

Anna Szyszka - jest Prezesem i założycielką Elbląskiego Stowarzyszenia Organizatorów Pomocy Społecznej, była wojewoda warmińsko-mazurski. Dzięki jej inicjatywie i determinacji powstały placówki wsparcia dla osób niepełnosprawnych – dom pomocy społecznej i środowiskowe domy samopomocy. Założone i prowadzone przez Panią Annę Szyszkę Elbląskie Stowarzyszenie Organizatorów Pomocy Społecznej od wielu lat świadczy usługi w zakresie bezpłatnego poradnictwa specjalistycznego, wspierając osoby i rodziny znajdujące się w trudnych sytuacjach życiowych.

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe