Studio Truso.tv - Anna Daczkowska

  • 17.12.2019, 12:16
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
studio_truso_daczkowska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Osobowość regionu to projekt , który łączy pokolenia. Powstał w 2004 roku i z powodzeniem jest realizowany do dziś. Jego ideą jest docenienie osób, które działają na rzecz naszego regionu - podkreśla Anna Daczkowska, pomysłodawczyni Osobowości regionu, która jest gościem w Studio Truso.tv.

 

 

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Magda P
Magda P 19.12.2019, 14:43
Jedyna taka inicjatywa w Polsce. Miałam okazję uczestniczyć w tym wyjątkowym przedsięwzięciu. Praca artystów oraz wielu osób zaangażowanych nieoceniona. Osobowości Regionu to postacie, które zapisały się w historii regionu a nawet kraju. Pomysłodawca oraz reżyser gali nie zastąpiony!

Pozostałe