Bezpieczeństwo online odc. 3 - Bezpieczne transakcje i aplikacje

  • 24.10.2019, 11:52
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
edukacja_bankowa_3.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Korzystasz z komputera, płacisz kartą? Bądź CYBERBEZPIECZNY! - postuluje komik, prawnik, maratończyk Michał "Kempa" Kempa. Podobno propaguje humor nieśmieszny i smutny. Cyberzagrożenia zna i traktuje całkiem serio.

Prawie wszystko mieści się już w naszych komputerach i smartfonach - komunikujemy się ze światem, kupujemy, realizujemy transakcje, korzystamy z bankowości elektronicznej, instalujemy różnego rodzaju programy i aplikacje.

Jak zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich? Obejrzyj film "Bezpieczeństwo online": odc. III –  Bezpieczne transakcje i aplikacje.

Filmy powstały w ramach programu "Bankowcy dla Edukacji": www.bde.wib.org.pl

 

 

 

 

 

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe