Koncert Lady Pank w Elblągu!

  • 22.10.2019, 12:48
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Koncert Lady Pank w Elblągu!
Legendarny polski zespół rockowy załozony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalista Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która już od 37 lat króluje na polskiej scenie muzycznej.

Przeboje: "Mniej niż zero", "Kryzysowa narzeczona", "Tańcz głupia, tańcz", "Mała Lady Punk", "Zamki na piasku", "Zawszetam, gdzie Ty", "Sztuka Latania", "Fabryka małp", "Zostawcie Titanica", "Stacja Warszawa" na stałe weszły do kanony polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już kilka pokoleń słuchaczy.

Podczas 37-letniej działalności zespół wydał 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy popularności czyniąc Lady Pank jedną z największych legend polskiego rocka. W 2018 roku ukazał się album "LP1", czyli pierwsza, kultowa płyta nagrana na nowo z gośćmi, m.in: Katarzyną Nosowską, Kasią Kowalską, Arturem Rojkiem czy Tomkiem Organkiem. Lady Pank jest pierwszym polskim zespołem, który posiada własne oficjalne internetowe radio "RMF LADY PANK" dostępne w serwisie internetowym RMFon.pl.

Koncerty Lady Pank to 1,5 godzinne show, złożone z przebojów znanych wszystkim od blisko czterech dekad.

 

Koncert zespołu LADY PANK w Elblągu już 8.11 w Hali Sportowo - Widowiskowej o godzinie 20:00.

Bilety do nabycia:

https://biletyna.pl/koncert/Lady-Pank/Elblag

https://lady-pank.com/08112019---elblag

 

----- artykuł sponsorowany ------

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:Pozostałe