Debata Wyborcza 2019

  • 08.10.2019, 18:00
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Debata Wyborcza 2019
Już 13 października wybory parlamentarne. Na kogo zagłosują elblążanie? Aby ułatwić wybór i przybliżyć kandydatów Telewizja Truso.tv wspólnie z Elbląską Gazetą Internetową Portel.pl zorganizowała debatę wyborczą.

Do dyskusji zaproszony został jeden przedstawiciel każdego z sześciu komitetów wyborczych w okręgu elbląskim: Janusz Bielecki – reprezentant Bezpartyjnych i Samorządowców, kandydat na senatora w okręgu nr 85 oraz kandydaci na posłów w okręgu elbląskim: Monika Falej z Lewicy, Edward Pietrulewicz – przedstawiciel PSL'u Koalicji Polskiej, Jacek Protas z Koalicji Obywatelskiej, Jerzy Wilk z Prawa i Sprawiedliwości oraz Andrzej Wyrębek z Konfederacji Wolność i Niepodległość.

 

DEBATA WYBORCZA 2019 TELEWIZJI TRUSO.TV I ELBLĄSKIEJ GAZETY INTERNETOWEJ PORTEL.PL:

 

 

 

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe