Casting do "Nietentego"

  • 07.10.2019, 11:46 (aktualizacja 07.10.2019, 11:52)
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Casting do "Nietentego" fot. Wawro Photography
Chcesz poznać ciekawych i kreatywnych ludzi? Marzysz o aktorstwie? Myślisz, że teatralna scena to miejsce dla Ciebie? A więc... rozpocznij przygodę z teatrem!

Już w najbliższą sobotę, 12 października, odbędzie się casting do grupy teatralnej "Nietentego" działającej przy Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu. Casting ruszy o godz. 10.00 i potrwa do 15.00.

Grupa "Nietentego" działa przy elbląskim teatrze od roku 2014. Zdobywa wiele nagród na ogólnopolskich festiwalach i przeglądach teatralnych. Jej opiekunem jest aktor Piotr Boratyński. Jak podkreśla, prowadzi grupę w kierunku teatru ruchu, tym samym koncentrując się na pracy nad ciałem. Młodzi ludzie pod okiem Piotra Boratyńskiego „dotykają teatru”, uczą się pokonywać stres, zdobywają nowe umiejętności, pracują nad realizacją spektaklu, a przede wszystkim dobrze się bawią, bo w trakcie zajęć panuje radosna i twórcza atmosfera! W ubiegłym sezonie grupa zrealizowała poruszający spektakl „Life is like”.

Garść szczegółowych informacji o castingu:

Dla kogo? Młodzież i dorośli w wieku od 12 do 25 lat;

Kiedy? 12.10.2019;

O której godzinie? 10.00 - 15.00;

Gdzie? - Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu - Mała Scena (uwaga, zbiórka wszystkich kandydatów przy wejściu na małą scenę)

Co przygotować? Należy przygotować dowolny tekst (wiersz lub prozę) i dowolną piosenkę oraz obuwie zmienne.

 

— Jest to jedyny termin castingu w całym roku, dlatego nie przegap tej daty! — apelują organizatorzy.

 

- Dorota Sianożęcka, Teatr im. Aleksandra Sewruka

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:Pozostałe