Trwa nabór do nowej edycji kursu „Mój warsztat teatralny”

  • 29.05.2019, 13:08
  • Truso.tv - zawsze tam gdzie Ty
Trwa nabór do nowej edycji kursu „Mój warsztat teatralny” Fot. nadesłane
Już od października rozpocznie się kolejna edycja Kursu Doskonalącego „MÓJ WARSZTAT TEATRALNY”. Organizatorami Kursu są: Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu oraz Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu.

Kursy realizowane są przez Teatr Sewruka już od ponad 10 lat i ukończyło je już blisko 200 osób. Każdy kurs adresowany jest do nauczycieli wszystkich szczebli edukacji szkolnej, wychowawców klas i świetlic szkolnych, środowiskowych i socjoterapeutycznych, pedagogów szkolnych i bibliotekarzy, osób prowadzących koła recytatorskie i grupy teatralne, instruktorów domów kultury i studentów kierunków pedagogicznych.

W programie tegorocznej edycji realizowane będą takie tematy jak: ABC teatru, teatr plastyczny, pantomima i teatr ruchu, głos – podstawowe narzędzie pracy scenicznej, drama jako metoda aktywnej pracy z uczniem, interpretacja tekstu , charakteryzacja, scenografia i elementarne zadania aktorskie.

Kurs rozpocznie się w październiku 2019 r .

Zajęcia prowadzone będą w soboty i niedziele na Małej lub Dużej Scenie Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, ul. Teatralna 11.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie Teatru: www.teatr.elblag.pl w zakładce Ośrodek Kultury Teatralnej pn. ,, Kurs doskonalący dla nauczycieli’’oraz na stronie www.wmodn.elblag.pl.

Zgłoszenia przyjmowane są do końca września.

 

Informacji udziela Ośrodek Kultury Teatralnej w godz. 9:00 – 13:00: tel.(55) 641 97 00 wew. 284 lub 550, kom. 693 123 026 ,

Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, ul. Teatralna 11.

Truso.tv - zawsze tam gdzie Ty

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe