Elblążanie zgłębili tajemnice Morza Czerwonego

  • 08.05.2019, 11:47 (aktualizacja 08.05.2019, 15:09)
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
elblazanie_zglebili_tajemnice_morza_czerwonego.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Głębia Morza Czerwonego i sala wypełniona po brzegi. Za nami koncert Discovery & Movie z towarzystwem Elbląskiej Orkiestry Kameralnej.

Na dno Morza Czerwonego zabrała melomanów Krystyna Czubówna, Elbląska Orkiestra Kameralna, a przede wszystkim autor projektu Discovery & Movie - Paweł Steczek ze swoim zespołem. We wtorek w elbląskim teatrze odbył się wyjątkowy koncert, podczas którego elblążanie mogli zgłębić tajemnice, które skrywa ten akwen. Muzycy przybliżyli elblążanom dzieje okrętów, zatopionych na przestrzeni wieków, na wodach między Afryką a Półwyspem Arabskim.

Koncert poprowadził maestro batuty – Marek Moś. Morskie opowieści można było usłyszeć w Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu.

 

 

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe