Rozstrzygnięcie przetargu się opóźni?

  • 10.04.2019, 15:16 (aktualizacja 10.04.2019, 15:22)
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
rozstrzygniecie_przetargu_sie_opozni.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Niewykluczone, że otwarcie ofert na przekop Mierzei Wiślanej przesunie się na koniec maja. Gazeta Wyborcza donosi, że Korporacja Budowlana z gdańska zaskarżyła zapisy przetargu twierdząc, że są niejasne i utrudniają uczciwą konkurencję.

„Gazeta Wyborcza” informuje, że Korporacja Budowlana Doraco zaskarżyła zapisy przetargu na przekop Mierzei Wiślanej. Może to oznaczać, że jego rozstrzygnięcie opóźni się. Pierwotnie zakładano, że przetarg powinien zostać rozstrzygnięty pod koniec marca. Gdy jednak doszło do składania ofert, pojawiły się nieścisłości i wykonawcy zaczęli zgłaszać do Urzędu Morskiego w Gdyni setki pytań, domagając się doprecyzowania obszernej dokumentacji przetargowej.

 

 

 

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe