EPWiK informuje o braku wody

  • 08.04.2019, 12:01 (aktualizacja 08.04.2019, 16:29)
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
epwik_informuje_o_braku_wody.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w godzinach nocnych od 23 do 5 rano między 8 a 11 kwietnia odbędzie się płukanie sieci wodociągowej. W związku z tym na dzielnicach oraz ulicach Elbląga, które podajemy na ekranie mogą wystąpić spadki ciśnienia wody, całkowite jej braki oraz okresowe pogorszenie się jej jakości. W razie problemów należy informować Pogotowie Techniczne pod numerem telefonu 994.

Ponadto we wtorek, 9 kwietnia w związku z planowanymi pracami prowadzonymi na sieci wodociągowej w godzinach od 8 do 16 pozbawieni dostawy wody będą odbiorcy podelbląskich miejscowości, które podajemy na ekranie. W wyniku prowadzonych prac może wystąpić okresowe pogorszenie się jakości wody. W razie problemów należy informować Pogotowie Techniczne pod numerem telefonu 994.

 

 

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe