Śniadanie z funduszami w Elbląskim Parku Technologicznym

  • 02.04.2019, 13:58 (aktualizacja 02.04.2019, 14:47)
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
sniadanie_z_funduszami.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W jaki sposób można uzyskać pieniądze na rozwój firmy? Jak wykorzystać środki unijne do założenia i rozwinięcia start-upu? Między innymi tego mogli dowiedzieć się właściciele zarówno małych, średnich jak i dużych firm, którzy wzięli udział w spotkaniu „Śniadanie z funduszami unijnymi na 2019 rok”.

W spotkaniu wzięło udział ok. 50 przedsiębiorców. Jego organizatorem był Elbląski Park Technologiczny oraz firma Grantera. Jeżeli ktoś tym razem nie mógł uczestniczyć – nic straconego. Elbląski Park Technologiczny organizuje takie spotkania cyklicznie, warto więc śledzić aktualności na stronie parku.

 

 

 

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe