Zainteresowani przekopem przedsiębiorcy obejrzeli teren

  • 27.03.2019, 13:16 (aktualizacja 27.03.2019, 13:28)
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
zainteresowani_przekopem_przedsiebiorcy_obejrzeli_teren.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Na miejscu, gdzie powstać ma kanał żeglugowy na Mierzei Wiślanej odbyła się wizja lokalna. Zainteresowani przekopem przedsiębiorcy mogli obejrzeć teren oraz zadać ewentualne pytania obecnym na miejscu przedstawicielom Urzędu Morskiego w Gdyni.

Na terenie wycinki drzew, gdzie powstać ma kanał na Mierzei Wiślanej pojawili się potencjalni wykonawcy inwestycji. Prawie 20 firm zainteresowanych przekopem mogło obejrzeć teren. Otwarcie ofert w pierwszej części przetargu, czyli na budowę kanału żeglugowego przewidziane jest na 15 kwietnia. Przypomnijmy, kanał ma powstać w miejscowości Nowy Świat w gminie Sztutowo, mieć ponad 1100 metrów długości i 5 metrów głębokości. Budowa kanału potrwać ma do 2022 roku, jej koszt wynieść około 880 milionów złotych. Koszt ma zostać w całości pokryty z budżetu państwa.

 

 

 

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe