Zawód zaprogramowany na sukces

  • 13.03.2019, 10:31 (aktualizacja 13.03.2019, 10:41)
  • truso.tv - zawsze tam gdzie Ty
zsz_skrawanie02.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zespół Szkół Zawodowych nr1 w Elblągu zaprasza do 1 klasy w zawodzie operator obrabiarek skrawających. Wybierz zawód zaprogramowany na sukces!!

Nauka u Nas to praktyka w renomowanych firmach, dodatkowe kwalifikacje zawodowe i gwarantowana praca po ukończeniu szkoły. 

Pozostałe Nasze kierunku kształcenia to elektryk, lakiernik  samochodowy, blacharz samochodowy,mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych, kierowca mechanik, modelarz odlewniczy, operator maszyn i urządzeń odlewniczych oraz technik pojazdów samochodowych 

Rekrutacja trwa od 6.05 do 14.06.2019 przez Elektroniczną Platformę Edukacyjną  http://eped.pl  

 

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Elblągu 

ul. Robotnicza 173

profil na Facebooku -> klik

 

 

---- Artykuł sponsorowany----

truso.tv - zawsze tam gdzie Ty

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe