Elbląg chce się specjalizować w leczeniu raka piersi

  • 11.02.2019, 15:29 (aktualizacja 11.02.2019, 16:27)
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Breast Unit cancer.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Elblągu powstał Breast Cancer Unit. To wyspecjalizowany zespół lekarzy, który mają zapewnić pacjentkom z rakiem piersi kompleksową opiekę i ułożyć optymalny plan leczenia. To pierwszy tego typu ośrodek senologiczny w naszym regionie.

W skład zespołu BCU wchodzą m.in. onkolodzy, chirurdzy onkologiczni, specjaliści o chemio i radioterapii. Wspomagają ich psychologowie, którzy spotykają się z każda pacjentką tuz przed Konsylium. W ramach Breast Cancer Unit prowadzone będą spotkania, wykłady, warsztaty adresowane do mieszkanek regionu. Pracami ośrodka kierować będzie Zbigniew Fiedorowicz zastępca ordynatora Oddziału Chirurgii Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. 

 

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe