Braniewo: Zmarł przewodniczący Rady Miejskiej

  • 14.01.2019, 01:32 (aktualizacja 14.01.2019, 11:41)
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
 Braniewo: Zmarł przewodniczący Rady Miejskiej
"Szanowni Państwo, niestety w tak cudownym dniu jak dzisiaj ( 27 Finał WOŚP), przychodzi mi przekazać naprawdę smutną wiadomość. Zmarł Tadeusz Barycki, przewodniczący Rady Miejskiej w Braniewie" – poinformował w niedzielę, 13 stycznia, burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki.

Tadeusz Barycki był radnym Rady Miejskiej w Braniewie od kilkunastu lat. Po ubiegłorocznych wyborach samorządowych, ponownie został wybrany na przewodniczącego Rady. Miał 62 lata. Jego nagła śmierć zaskoczyła najbliższych współpracowników, w tym burmistrza Braniewa Tomasza Sielickiego, który na swoim internetowym profilu napisał:

 

  • Dzisiaj odszedł Tadeusz Barycki, człowiek wielkiej zacności i serdeczności, zasłużony społecznik i samorządowiec. (...) Znałem Tadeusza w zasadzie od zawsze, blisko z nim współpracowałem, ufałem jego roztropnym i mądrym radom. Zawsze mogłem na Tadka liczyć. Był człowiekiem wielkiego ducha. Kolego, będzie Ciebie - nam wszystkim - bardzo brakowało.

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe