Braniewo: Zagrają z Orkiestrą. Jak zawsze od lat

  • 12.01.2019, 23:00 (aktualizacja 14.01.2019, 10:40)
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Braniewo: Zagrają z Orkiestrą. Jak zawsze od lat
Nurkowanie w asyście instruktorów, ślub udzielony przez burmistrza, rejs jachtem – to tylko niektóre z tegorocznych atrakcji 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Braniewie. W niedzielę, 13 stycznia na ulice Braniewa ponownie wyjdą wolontariusze z puszkami, a Orkiestra grać będzie głośno w Braniewskim Centrum kultury.

Podczas 27 finału WOŚP w Braniewie kwestować będzie blisko 170 wolontariuszy. Będzie ich można spotkać na głównych ulicach miasta w godz. 8.00-16.00. Centrum braniewskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie podobnie jak w latach poprzednich Braniewskie Centrum Kultury. To właśnie tam w samo południe rozpocznie się wielkoorkiestrowe granie. Na scenie wystąpi m.in. zespół The Cassino, który swoją muzyczną przygodę rozpoczynał w Braniewie. W przerwie między koncertami wylicytować będzie można gadżety, wśród których będzie m.in. ślub udzielony osobiście przez burmistrza. Włodarz miasta Tomasz Sielicki zadeklarował na ten szczytny cel także własnoręcznie upieczoną kaczkę po staropolsku wg. rodzinnego przepisu. W tym roku do braniewskiego finału WOŚP dołączyli  nurkowie z Bałtyckiego Centrum Nurkowego Seawave, którzy wraz z osobami, które wygrały zaproponowaną przez nich licytację, zejdą pod wodę w specjalistycznym osprzęcie. Braniewski Finał zakończy o godz. 20.00 światełko do nieba.

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe