EMS Trening System - po Elblągu czas na Malbork i Braniewo.

  • 22.10.2018, 12:08
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
EMS Trening System - po Elblągu czas na Malbork i Braniewo.
Świat oszalał na punkcie dbania o wygląd swojego ciała. Każdy z nas ma coś co chciałby poprawić. Czy istnieje jakieś cudowne rozwiązanie aby nie trzeba było codziennie poświęcać półtorej godziny na treningi ? Coś co w bardzo krótkim czasie daje nam mega efekty i jest praktycznie dla każdego zdrowego człowieka?

Mamy odpowiedź na te pytania – trening EMS czyli „trening pod napięciem” polegający na elektrostymulacji całego ciała.

 

Od roku w Centrum Treningu Personalnego Patryka Drzewieckiego przy ulicy Wieżowej, działa EMS Trening. Kilkadziesiąt osób miało okazję już wypróbować a nawet osiągnęło i osiąga spektakularne efekty. O jednej z metamorfoz jednego z ćwiczących pisaliśmy tutaj:

http://expresselblag.pl/2018/06/08/ekstremalna-metamorfoza-w-elblagu-22-kg-w-3-miesiace/

W listopadzie firma otwiera swój oddział w Malborku oraz Braniewie aby być bliżej swoich Klientów i ułatwić im spełnianie swoich marzeń.

 

Poznaj najefektywniejszą formę treningu całego ciała.

Trening EMS (electrical muscle stimulation) polega na pobudzeniu mięśni do skurczu poprzez impuls elektryczny pochodzący z zewnątrz. Przy normalnym treningu nasz ośrodkowy układ nerwowy wysyła impulsy nerwowe do mięśni, które chcemy aktywować do danego ruchu. Przy elektrostymulacji impuls ten pochodzi z elektrody umieszczonej w kombinezonie, który zakładany jest podczas treningu. Dzięki temu, trener jest w stanie dokładnie kontrolować pracę mięśni ćwiczącego i skracać drogę do postawionego celu. Dodatkowo dzięki treningowi EMS jesteśmy wstanie pracować nad kilkoma partiami mięśniowymi równocześnie, co znacznie skraca czas ćwiczeń, nie tracąc na efektywności.
 

Jak działa EMS Trening ?

EMS Trening za pomocą impulsów elektrycznych oddziałowuje na układ mięśniowo-szkieletowy. Proces ten nie jest nienaturalny dla naszego organizmu, ponieważ w ciele człowieka generowane są impulsy elektryczne, które w efekcie umożliwiają wykonywanie podstawowych czynności życiowych. Należy pamiętać, ze nasze mięśnie pracują dzięki impulsom elektrycznym.

Dlatego też powstał EMS Trening, który jest jedynym sprzętem zaprojektowanym i zbudowanym w celu przeprowadzenia bezprzewodowych treningów EMS.

Dzięki treningowi EMS nie obciążasz stawów ani kręgosłupa. Ponadto uzyskujesz zadowalające efekty w o wiele krótszym czasie, niż stosując tradycyjną formę treningu. Spróbuj poprawić z nami swoją kondycję oraz wyeliminować bóle pleców. Napinanie mięśni wywoływane przez urządzenie Systemu EMS poprawiają napięcie tkanki łącznej i krążenie krwi, a przecież to właśnie dotlenienie krwi pozwala efektywniej spalać tłuszcz. 
 

Czy stracę na wadze z EMS Trening System?

Tak. Podczas treningu EMS wszystkie główne grupy mięśni są stymulowane do wzrostu, a metabolizm jest przyspieszany. Stymulowane do pracy mięśnie spalają więcej kalorii, a tym samym metabolizm spala więcej tłuszczu. W następstwie tego procesu następuje redukcja tkanki tłuszczowej i masy ciała. 

Pierwsze efekty widoczne są już po kilku treningach. W połączeniu ze zrównoważoną dietą, trening EMS jest idealną metodą wspierającą zdrowy styl życia i redukcję tkanki tłuszczowej. 
 

Czy zbudję mięśnię z AQ8 System?

Tak. Jednak istnieje różnica pomiędzy kobietami i mężczyznami. Kobiety mogą skutecznie poprawić swoje obszary problemowe. Tym samym mogą osiągnąć naturalny, atrakcyjny i seksowny kształt ciała. Należy jednak pamiętać, że kobiety są ograniczone w pewien sposób również przez swoje hormony (między innymi w procesie budowy mięśni). Za pomocą treningu EMS, żadna kobieta nie zbuduje w sposób niezamierzony nadmiernych mięśni. 

Budowa ciała pozwala mężczyznom szybciej zbudować mięśnie. Za pomocą treningu EMS nawet głębokie włókna mięśniowe, które zwykle nie mogą być uaktywnione za pomocą konwencjonalnego treningu, dzięki tej metodzie jednak pracują. Dlatego w przypadku mężczyzn widać poprawę struktury wszystkich grup mięśni. 
 

Czy stymulacja mięśni sprzętami AQ8 jest bezpieczna? Nie zagraża sercu?

Nie, według oficjalnych badań, nie ma absolutnie żadnego negatywnego skutku dla zdrowego człowieka. Przeciwnie, istnieje wiele pozytywnych epifenomenach. EMS trening jest również uznaną częścią klasycznej techniki fizjoterapii. 

Impulsy elektryczne niskiej częstotliwości nie wpływają negatywnie również na serce. Wyłącznie aktywują prążkowane szkieletowe mięśnie. Narządy i serce nie są dotykane tymi impulsami.
 

Na EMS trening wystarczy wziąć ze sobą buty na zmianę, ponieważ specjalny strój wypożyczamy na miejscu. Koszt 8 treningów to 890 zł czyli około 110 zł za jeden trening . Pierwszy trening próbny to tylko 50 zł więc warto wypróbować jak na Ciebie działa elektrostymulacja.

W cenie jednej sesji otrzymujemy:

  • opiekę i wiedzę doświadczonego trenera personalnego, który indywidualnie dobiera rodzaj i intensywność ćwiczeń

  • 20 minut indywidualnie dobranych impulsów elektrycznych (cały trening to około 30 minut)

  • wynajem na wyłączność studia treningowego

  • analizę składu ciała, ogólne zalecenia żywieniowe, monitoring efektów treningowych


 

Więcej informacji i zapisy na treningi próbne pod numerem tel. 600 577 503. Zapraszamy na profil FB: https://www.facebook.com/emselblag/ oraz na stronę www.ems.elblag.pl. Treningi EMS w Malborku będą odbywały się przy ul. Westerplatte 36-38. treningi EMS w Braniewie będą prowadzone przy ul. Kościuszki 67.


 


 


 


 

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:Pozostałe