Piękne wybory za nami!

  • 30.03.2018, 10:00
  • Truso.tv - zawsze tam gdzie Ty
Piękne wybory za nami! fot. nadeslane
W miniony weekend odbyła się uroczysta gala, podczas której wybrano najpiękniejszą dziewczynę Warmii i Mazur 2018! O włosy wszystkich kandydatek na Miss zadbało Atelier Fryzjerskie Marta Babij

Jednym z najbardziej niespodziewanych etapów były metamorfozy fryzjerskie, którymi zajęło się profesjonalnie Atelier Fryzjerskie Marta Babij. Sztab uzdolnionych stylistów, na czele z szefową Martą Babij, zadbał o zmianę fryzur kandydatek na Miss. Konsultacje, koloryzacje, cięcia, najważniejsze było to, aby wszystkie dziewczyny doskonale czuły się w swoim nowym wcieleniu. Każda metamorfoza została potraktowana indywidualnie według potrzeb, charakteru i rysów twarzy.

Podczas gali Miss Warmii i Mazur wybierano również Miss Pięknych Włosów, tytuł ten zdobyła Karolina Sobucka. Natomiast pierwszą Miss Publiczności otrzymała Marlena Tokarewicz.

Prace stylistów z Atelier zostały docenione przez same kandydatki, organizatorów oraz przez Miss Polski 2017 Kamile Świerc, którą na uroczysty wieczór czesała Marta Babij.

Szczególne podziękowania należą się marce wegańskich produktów do włosów GOLD Professional Haircare by Maciej Wróblewski, która ufundowała nagrody na finał.

 

Poczuj się jak Miss! Zaufaj profesjonalistom!

Atelier Fryzjerskie Marta Babij

ul. Garbary 26 w Elblągu

tel: 735 000 965

Truso.tv - zawsze tam gdzie Ty

Zdjęcia (6)

Podziel się:Pozostałe