Salony Fryzjerskie POINT - jedyna sieć polskich salonów w Polsce północnej

  • 26.02.2018, 14:00
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
point03.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Pierwszy salon powstał w 1997 roku, jako Salon Fryzjerski Ce-Ce. Sumienność, indywidualne podejście, kreatywność i ciągły rozwój - te hasła są z nami od początku.

Jesteśmy jedyną siecią polskich salonów w Polsce Północnej, a zarazem jedną z nielicznych Polskich sieci w kraju. Większość sieci fryzjerskich należy do inwestorów zagranicznych.

Nasze salony mieszczą się w Elblągu, Malborku, Kwidzynie, Olsztynie i Gdańsku. Współpracujemy ściśle z marką L'Oreal, na której kosmetykach pracujemy i korzystamy ze szkoleń organizowanych przez markę. Kształcimy uczniów ze szkół zawodowych o profilu fryzjerskim i z Cecha Rzemiosł. Przygotowujemy ich do egzaminów fryzjerskich, a najlepszym zapewniamy pracę. Nasi uczniowie zawsze świetnie zdają egzaminy czeladnicze, uzyskując tym samym najlepsze wyniki w regionie. Wszyscy styliści, którzy pracują w naszych salonach, przechodzą najróżniejsze szkolenia ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. Zaufało nam wielu klientów, którzy przyjeżdżają do nas również z innych miast. Uczestniczymy w targach ślubnych i fryzjerskich oraz pokazach mody. Nieustannie tworzymy nowe miejsca pracy, czego dowodem jest otwarcie w kwietniu nowego salonu w Elblągu. Będzie to trzeci salon w Elblągu, a jednocześnie siódmy w północnej Polsce. Swoją siedzibę będzie miał przy ul. Płk. Dąbka, obok dawnej Gildii Kupców Żuławskich. 

Salony Fryzjerskie POINT

ul. Wieżowa 18 i Plac Dworcowy 3 w Elblągu.

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:Pozostałe