Poczuj klimat tanga i paryskich kafejek

  • 16.02.2018, 14:00
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Poczuj klimat tanga i paryskich kafejek nadesłane
Poszukujesz nowych muzycznych wrażeń? Razem z Bester Quartet i Elbląską Orkiestrą Kameralną wybierz się w podróż po Argentynie, Francji i nowojorskich klubach jazzowych. Wejdź w świat pełnej emocji improwizacji.

Szeroki przekrój muzycznych doznań. Wybrane elementy klasyki, jazzu oraz dokonania współczesnej kameralistyki. To fundamenty niepowtarzalnych, awangardowych kompozycji zespołu Bester Quartet.

Podczas koncertów Melomani uczestniczą w pewnego rodzaju muzycznym misterium. - Duchowość była i jest bardzo znaczącym czynnikiem w mojej muzyce – mówi Jarosław Bester, założyciel grupy, w wywiadzie dla portalu cojestgrane24.pl. Kompozycje zespołu przenoszą słuchaczy w inną rzeczywistość.

Muzycy znakomicie operują nastrojem publiczności. Serwuje co chwilę muzyczne niespodzianki. Przez moment jest wesoło, skocznie, a za chwilę nostalgicznie.

Bester Quartet zachwyca na koncertach w USA, Kanadzie, Francji, Tajwanie, Hiszpanii czy Szwecji. Akordeon, skrzypce, kontrabas oraz instrumenty perkusyjne zabrzmią podczas koncertu w sali koncertowej ZPSM w Elblągu. Orkiestra wystąpi pod batutą maestro Marka Mosia.

EOK i Bester Quartet

4.03.2018, niedziela, godz. 18:00

W programie m.in.: Hope, A devilish tale, Ecce Homo, Metamorphoses

Bilety: 60 zł normalny, 50 zł ulgowy, 10 zł rodzinny

Przypominamy, że z Kartą Dużej Rodziny bilety są darmowe

Rezerwacje 55 237 47 49, sms 513 095 840, www.eok.elblag.eu

 

Sponsor Główny Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Meble Wójcik

Sponsor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Metal Expert Sp. z o.o., Sp. J.

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:Pozostałe