Braniewo: Doskonalenie zawodowe strażaków

  • 06.10.2017, 13:34 (aktualizacja 06.10.2017, 13:39)
  • Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook
Braniewo: Doskonalenie zawodowe strażaków PSP w Braniewie
Korzystając z pogody na koniec miesiąca września strażacy z komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie przeprowadzili kolejne ćwiczenia w ramach doskonalenia zawodowego na obiekcie zewnętrznym. Jako miejsce ćwiczeń wybrano specjalny ośrodek szkolno – wychowawczy w Braniewie.

ozorowany pożar powstał w części sutereny, w której znajdują się sale wykładowe. Dym parafinowy wypełnił skutecznie pomieszczenia dydaktyczne dając wiarygodność powstałego zdarzenia. Kadra dydaktyczna oraz nauczyciele jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej rozpoczęła ewakuację osób z budynku szkoły udając się w wyznaczone miejsce zbiórki. Zadaniem przybyłych strażaków było dotarcie do źródła pożaru, przeszukanie pomieszczeń, odnalezienie osoby zaginionej, której nie było w miejscu zbiórki po ogłoszeniu alarmu przeciwpożarowego. W ćwiczeniach uczestniczyli strażacy Państwowej i Wojskowej Straży Pożarnej z Braniewa.

 

 


 

Autor: mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek - oficer prasowy KP PSP w Braniewie

 

 

 

 

 

Truso TV - zawsze tam gdzie Ty | telewizja - internet - Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe