Biała sobota w Elbląskim Centrum Medycznym Lifeclinica

  • 04.04.2017, 11:03
  • Truso TV | www.truso.tv | Elbląg
komunikat_life_clinica.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W sobotę 8 kwietnia w godz. od 9.00 do 15.00 - Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica zaprasza na Dzień Otwarty - Białą Sobotę.

Wszyscy, którzy tego dnia przyjdą do przychodni, będą mogli wykonać nieodpłatnie badania EKG, zmierzyć ciśnienie krwi, wykonać przegląd stomatologiczny oraz skorzystać z konsultacji lekarza rodzinnego oraz lekarza medycyny estetycznej i chirurgii.

Dla zainteresowanych dostępne będą także nieodpłatnie porady psychologów, fizjoterapeutów, masażysty i dietetyka.

Nie zabraknie też porad kosmetycznych.

Na naszych gości, którzy tego dnia odwiedzą Elbląskie Centrum Medyczne, będzie czekało wiele atrakcji i niespodzianek, m. in. smaczny poczęstunek, pokój zabaw dla dzieci oraz kiermasz dekoracji wielkanocnych.

 

Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica zaprasza. Jesteśmy dla Ciebie.

 

 

 

 

Truso TV | www.truso.tv | Elbląg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe