NU-MED GRUPA S.A.

  • 27.01.2017, 14:13 (aktualizacja 27.03.2017, 15:43)
  • Truso TV | www.truso.tv | Elbląg
nu-med_02.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
NU-MED GRUPA S.A. posiada wyspecjalizowane ośrodki medyczne: Radioterapii, Chemioterapii, Brachyterapii, Rezonansu Magnetycznego i Tomografii Komputerowej.

________________________________________________________

 

Filmy promocyjne  –  Pokaż się swoim klientom! Specjalnie dla Ciebie stworzymy film promocyjny, który możesz pokazywać w naszej telewizji, ale także na swojej stronie internetowej i Facebooku. Poszukujesz klientów na terenie Polski i Europy, wyjeżdżasz na targi? Film promocyjny z możliwością nałożenia różnych wersji językowych jest propozycją dla Ciebie. Atuty Twojej firmy pokazane w pigułce, łatwa forma odbioru w dowolnym miejscu i czasie to promocja, która jest Ci potrzebna.

 

Jesteś zainteresowany taką reklamą? Skontaktuj się z nami.

 

 

 

Truso TV | www.truso.tv | Elbląg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe