Nagrody Prezydenta Elbląga

  • 05.01.2017, 14:42 (aktualizacja 05.01.2017, 16:27)
  • Truso TV | www.truso.tv | Elbląg
voice_nagrody_prezydenta_miasta_elblaga.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
6 stycznia podczas koncertu noworocznego zostaną wręczone Nagrody Prezydenta Elbląga. Nagrody przyznawane są od 1991 roku osobom, które w szczególny sposób przyczyniają się do promocji i rozwoju Elbląga. Uroczysta gala odbędzie się w elbląskim teatrze a nagrody przyznane zostaną w 9 kategoriach.

Już po raz kolejny Prezydent Elbląga przyzna nagrody osobom zasłużonym na rzecz miasta w dziedzinach: Kultura i stuka, Działalność gospodarcza, Działalność oświatowa i pedagogiczna, Ochrona środowiska, Służba zdrowia, Opieka społeczna, Sport i turystyka a także w kategorii inne. Wręczona zostanie również nagroda specjalna. Laureatów nagród poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się w piątek w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. Całość uświetni występ Elbląskiej Orkiestry Kameralnej.

 

 

 

________________________________________________

Zobacz także: Elbląg stolicą judo

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Autor: P. Rakoczy, M. Kisiel
Kontakt: redakcja[email protected]

 

 

Truso TV | www.truso.tv | Elbląg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe