Sylwester okiem elbląskiej policji

  • 02.01.2017, 15:16 (aktualizacja 02.01.2017, 16:08)
  • Truso TV | www.truso.tv | Elbląg
sylwester_okiem_elblaskiej_policji.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wzmożone patrole policji, straży miejskiej czy żandarmerii wojskowej przyniosły zamierzone efekty. W Elblągu zarówno ostatnie godziny starego jak i pierwsze nowego roku upłynęły bezpiecznie. Patrolowano nie tylko na lądzie lecz także na wodzie. O bezpieczeństwo na rzece Elbląg zadbała bowiem Straż Pożarna. Policjanci dodają, że podobnie jak podczas świąt Bożego Narodzenia, w Elblągu było bezpiecznie.

Wzmożone patrole służb mundurowych na starym mieście podczas tegorocznej sylwestrowej nocy bez wątpienia podniosły poziom bezpieczeństwa. Nie odbyło się jednak bez interwencji policji. Elbląscy policjanci uczestniczyli bowiem w pościgu za 23- letnim mężczyzną, który nie zatrzymał się do rutynowej kontroli.  

 

 

_______________________________________________________

Zobacz także: Sylwestrowa zabawa w Elblągu

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

Autor: P. Rakoczy, M. Kisiel, A. Radoń
Kontakt: [email protected]

Truso TV | www.truso.tv | Elbląg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe