Jeden z siedmiu cudów Polski okiem elbląskiego fotografa

  • 16.12.2016, 14:56 (aktualizacja 16.12.2016, 16:50)
  • Truso TV | www.truso.tv | Elbląg
jeden_z_siedmu_cudow.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Uznawany jest za jeden z siedmiu cudów Polski. Zabytek techniki i pomnik historii ukazany w całkowicie nowej odsłonie. Wszystko to za sprawą elbląskiego fotografa. „Fenomen kanału elbląskiego” to tytuł wystawy zdjęć Ryszarda Siwca. Wystawa została zorganizowana z okazji 215 rocznicy urodzin pruskiego konstruktora kanału Georga Jacoba Steenke. 

Tym razem nie trzeba wybierać się w trasę by podziwiać niesamowite krajobrazy Kanału Elbląskiego – wystarczy zajrzeć na wystawę zdjęć Ryszarda Siwca. Zdaniem odbiorców wystawa przenosi w inną rzeczywistość.

 

_______________________________________________________

Zobacz także: Lokalnie Kulturalnie odc. 12

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

Autor: P. Rakoczy, A. Radoń
Kontakt: [email protected]

Truso TV | www.truso.tv | Elbląg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe