Biała Sobota w Lifeclinica

  • 08.12.2016, 09:45 (aktualizacja 27.03.2017, 15:51)
  • Truso TV | www.truso.tv | Elbląg
komunikat_biala_sobota_lifeclinica.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W sobotę 10 grudnia 2016 roku w godz. od 8.00 do 15.00 - Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica zaprasza na Dzień Otwarty - Białą Sobotę.

Wszyscy, którzy tego dnia przyjdą do Lifeclinica będą mogli wykonać nieodpłatnie badania EKG, zbadać poziom cukru we krwi, zmierzyć ciśnienie, skorzystać z porady dietetyka, psychologa i wykonać przegląd stomatologiczny. Dla zainteresowanych dostepne będą także konsultacje u fizjoterapeuty i konsultacje kosmetyczne (także gratis regulacja i henna brwi). Na naszych gości którzy tego dnia odwiedzą Elbląskie Centrum Medyczne, będą czekały atrakcyjne niespodzianki.

Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica zaprasza.

 

 

 

Realizacja: Truso TV
Na zlecenie: Elbląskie Centrum Medyczne Lifeclinica

 

 

 

 

Truso TV | www.truso.tv | Elbląg

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe