Jak poprawić jakość wody w Zalewie Wiślanym?

  • 05.12.2016, 15:16 (aktualizacja 05.12.2016, 16:29)
  • Truso TV | www.truso.tv | Telewizja regionalna
jak_poprawic_jakosc_wody_w_zalewie_wislanym.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jaki jest stan wody w Zalewie Wiślanym? Czy rozwój gospodarki oraz turystyki wpłynie na jej jakość? Odpowiedzi na te pytania szukano podczas konferencji naukowej, która odbyła się w Państwowej Wyższej szkole Zawodowej w Elblągu. Spotkanie odbyło się pod honorowym patronatem Ministerstwa Środowiska.

To, co może niepokoić to zła jakość wody w Zalewie. Potwierdzają  to badania  prowadzone na przestrzeni lat przez wojewódzki inspektor ochrony środowiska oraz przez laboratorium Elbląskiego Parku Technologicznego. Zdaniem naukowców sytuację tę można poprawić. Należy tylko zrównoważyć gospodarkę na Zalewie Wiślanym.

 

 

________________________________________________

Osoby odwiedzające stronę oglądają teraz ten materiał: 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

Autor: A. Puzdrowska, M. Sobczak
Kontakt: [email protected]

 

Truso TV | www.truso.tv | Telewizja regionalna

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe