Nagrody Kulturalne Elbląga - złóż wniosek

  • 21.11.2016, 16:40
  • Telewizja Regionalna | www.truso.tv | Polub nas na Facebook
Nagrody Kulturalne Elbląga -  złóż wniosek nadesłane
Do 15 grudnia można złożyć wniosek do Elbląskich Nagród Kulturalnych. W ich ramach przyznawane są stypendia artystyczne, nagroda artystyczna, kreator kultury oraz wydarzenie roku.

Stypendia Artystyczne Miasta Elbląg - adresowane do najzdolniejszej młodzieży pochodzącej z Elbląga. Głównym ich celem jest  promocja i wsparcie finansowe laureatów konkursów, festiwali, przeglądów o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym; uczniów, studentów i absolwentów  uczelni artystycznych.

Nagroda Artystyczna Prezydenta Elbląga - będąca wyróżnieniem dla osób, które pomimo młodego wieku mogą już poszczycić się sukcesami i osiągnięciami w dziedzinie kultury i sztuki.

Nagroda „Kreator Kultury” - wręczana osobom, które znacząco wpływają na wizerunek elbląskiej kultury i tworzą najwyższej jakości projekty artystyczne.

Nagroda „Wydarzenie Roku” - przyznawana jest twórcom, autorom, organizatorom przedsięwzięć, imprez o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, pretendujących do rangi wizytówki miasta.

Regulamin oraz wzór wniosku do Nagrody dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elblągu: 

Wnioski o przyznanie Elbląskich Nagród Kulturalnych oraz Stypendium Artystycznego można składać do 15 grudnia 2016 r.

Telewizja Regionalna | www.truso.tv | Polub nas na Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe