Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 czerwca 2026 01:36
Reklama

PSTRYK i JAZZ!

Jazz nie tylko nieźle brzmi ale i rewelacyjnie wygląda na zdjęciach! Od czwartku w krużganku galerii El można oglądać wystawę zdjęć Michała Skroboszewskiego, który w fenomenalny sposób „udokumentował” jam sessions, które odbywały się krypcie. Michał napstrykał ponad 1000 fotek, na wystawie można oglądać ponad 40 prac.
Kliknij aby odtworzyć

Wystawa nie tylko zainaugurowała tegoroczny Jazzbląg festiwal, ale także uświetniła obchody 20-lecia Krypty. Klubu, który dwóch dekad żyje jazzem.

 

_________________________________________________

Zobacz także: Dlaczego w Elblągu króluje jazz? 

 

 

Autor: A. Puzdrowska, J.Żukowski, A. Radoń, K.Paluszyński
Kontakt: [email protected]


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Wysyłając komentarz akceptuję regulamin serwisu Truso.tv, którego administratorem jest Truso Media sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, przy ulicy zacisze 4/N. Kontakt pod adresem e-mail: [email protected] lub pod adresem korespondencyjnym siedziby spółki. Jednocześnie udzielam zgody na przetwarzanie danych wpisanych w formularzu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przesyłania informacji marketingowych firmy Truso Media Sp. z o.o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: europolitan Treść komentarza: W Warszawie też widziałem ten książkomat. Aż się zdziwiłem, że takie coś jest. Data dodania komentarza: 1.10.2025, 23:31 Źródło komentarza: W Elblągu pojawił się nowy książkomat [WIDEO] Autor komentarza: MM Treść komentarza: To jest dla życia miasta bardzo ważna inwestycja. Data dodania komentarza: 29.09.2025, 15:08 Źródło komentarza: Elbląg może pochwalić się nowoczesną oczyszczalnią ścieków Autor komentarza: obserwator Treść komentarza: Jak wszystko ze światowida, niewidoczne jak wiatr. Data dodania komentarza: 17.07.2025, 09:05 Źródło komentarza: Wakacyjne propozycje od elbląskiego Światowida Autor komentarza: Mariusz Treść komentarza: Super Data dodania komentarza: 25.06.2025, 13:19 Źródło komentarza: Jantar na fali historii. Najstarszy śródlądowy statek w „Pytaniu na Śniadanie” Autor komentarza: Mariusz Treść komentarza: Od zamknięcia ul. Mącznej ulice Szkolna, Ślusarska i Janowska stały się darmowym parkingiem dla całego miasta. Kierowcy unikają płatnej strefy i niszczą te ulice nadmiernym ruchem. Remont bez wprowadzenia strefy płatnego parkowania to wyrzucanie pieniędzy w błoto, nowe nawierzchnie znów szybko się zdegradują. Oczekuję, że miasto wreszcie potraktuje ten problem poważnie i wprowadzi stosowne zmiany przy okazji planowanego remontu. Data dodania komentarza: 25.06.2025, 13:18 Źródło komentarza: Dodatkowe 4 mln na drogi i 2,5 mln zł na gospodarkę odpadami
Reklama
Reklama