Tunel zamiast wiaduktu

  • 15.01.2014, 14:41
  • A. Kostańczuk, T. Sobiech
media-materialy_wideo-2014-styczen-15-tunel_zamiast_wiaduktu
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tunel zamiast wiaduktu - to najnowszy pomysł na skomunikowanie Zatorza zresztą miasta. Prezydent chce zlecić ekspertyzę geologiczną terenu, a mieszkańcy pytają, kiedy władze miasta skończą ich wpuszczać w kanał, a zaczną w tunel.
Tunel zamiast wiaduktu - to najnowszy pomysł na skomunikowanie Zatorza zresztą miasta. Prezydent chce zlecić ekspertyzę geologiczną terenu, a mieszkańcy pytają, kiedy władze miasta skończą ich wpuszczać w kanał, a zaczną w tunel. Przypomnijmy, że to już kolejna koncepcja ominięcia szlabanów na Zatorze, wszystkie jak dotychczas kończyły się na papierze.
A. Kostańczuk, T. Sobiech

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe