Strategia Rozwoju Elbląga 2020+ do konsultacji

  • 05.02.2014, 15:40
  • j.ż., b.k.
media-materialy_wideo-2014-luty-05-strategia_rozwoju_elblaga_2020_do_konsultacji
loadingŁaduję odtwarzacz...
W jakim kierunku ma podążać nasze miasto w najbliższych latach? Odpowiedź na to pytanie powinniśmy znaleźć w Strategii Rozwoju Elbląga 2020+. 
W jakim kierunku ma podążać nasze miasto w najbliższych latach? Odpowiedź na to pytanie powinniśmy znaleźć w Strategii Rozwoju Elbląga 2020+. We wtorek nad tym dokumentem debatowali radni. Wkrótce z treścią mają zapoznać się media i przede wszystkim mieszkańcy.
j.ż., b.k.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe