Zabytkowy tramwaj

  • 30.06.2015, 15:54
  • Agata Rynkiewicz
media-materialy_wideo-2015-czerwiec-30-flesz_zabytkowy_tramwaj
loadingŁaduję odtwarzacz...

Powoli jak żółw ociężale ruszyła maszyna po szynach ospale. Ruszyła i przez czas wakacji będzie jeździła po elbląskich torach. Zabytkowy tramwaj, bo o nim mowa, to nasz lokalny wehikuł czasu.

Powoli jak żółw ociężale ruszyła maszyna po szynach ospale. Ruszyła i przez czas wakacji będzie jeździła po elbląskich torach. Zabytkowy tramwaj, bo o nim mowa, to nasz lokalny wehikuł czasu. Teraz znów będzie miał swoje 5 minut. W sentymentalną podróż można wyruszyć codziennie oprócz poniedziałków, z Placu Słowiańskiego do pętli przy ul. Saperów i Marymonckiej. Na trasie przejazdu zabytkowego tramwaju nie ma przystanków. I tu dobra wiadomość dla wszystkich gapowiczów- ta wyjątkowa lekcja historii jest bezpłatna, dlatego nie trzeba zabierać na nią żadnych biletów. Szczegółowy rozkład jazdy można znaleźć na stornie www.zkm.elblag.com.pl.

Agata Rynkiewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Telewizji Elbląskiej - właściciela marki Truso.tv. Telewizja Elbląska - właściciel marki Truso.tv z siedzibą w Elblągu przy ul. Zacisze 4/N, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe